https://www.joannamarszalsestak.com/wp-content/uploads/2018/09/program.jpg

Program na 6!
sesje z Joanną

Być może czujesz, że zasługujesz od życia więcej, ale masz wrażenie, że wszystko co dobre trafia się innym, tylko nie Tobie. Porównujesz się z innymi i masz wrażenie, że inne kobiety wcale nie są ładniejsze, ani mądrzejsze od Ciebie, a mimo wszystko to one odnoszą sukcesy. Być może tkwisz w związku, w którym nie macie już nic wspólnego ze swoim partnerem, ale nie odchodzisz, bo boisz się, że sama sobie nie poradzisz. A może od dawna masz pracę, do której chodzisz bo musisz, ale obawiasz się, że innej nie dostaniesz.

To co myślimy o sobie samej często przekłada się na nasze relacje z partnerem, na to ile zarabiamy, czy walczymy o swoje marzenia oraz jakie cechy osobowości nabędą Twoje dzieci. Prawdą jest, że jeśli chcesz poprawić jakość swojego życia, musisz ZACZĄĆ OD SIEBIE!

Aby Ci w tym pomóc, przygotowałam program NovaJa!

Jest to kompleksowy program 6 sesji, w którym skupimy się wyłącznie na Tobie. Dzięki ćwiczeniom coachingowym wyznaczymy Twoje wartości i Twoją misję życiową. Rozprawimy się z Twoimi negatywnymi myślami, które powstrzymują Cie przed sukcesem. Pomogę Ci nabrać pewności siebie i pokochać siebie samą miłością bezwarunkową. Spojrzysz na życie pozytywnie, co pozwoli Ci z odwagą wyznaczać ambitne cele. To wszystko sprawi, że z motywacją przystąpisz do działania.

“Nigdy nie jest za późno by zmienić swoje życie, za późno by być szczęśliwym“
Jane Fonda
Sesja 1Kim jestem?
W tej sesji pomogę Ci zdefiniować siebie. Skupimy się na Twoich życiowych rolach, Twoich wartościach i Twoich dotychczasowych sukcesach.
Sesja 2Nova Ja!
Określimy Twoje prawdziwe potrzeby i marzenia. Nakreślimy Twój plan życia -to jak widzisz siebie za rok, za 5, 10 i 15 lat. Zdefiniujemy Ciebie jako NovaTy.
Sesja 3Pokochaj siebie
Postaram się, abyś zechciała pokochać się miłością bezwarunkową. Popracujemy nad Twoją pewnością siebie. Odkryjemy Twoje mocne strony.
Sesja 4Moc pozytywizmu
Odkryjemy moc pozytywnych słów i myśli. Przeanalizujemy, jakie myśli powstrzymują Cie przed byciem tym, kim pragniesz być.
Sesja 5Słowa w czyny
Weźmiemy się w końcu do pracy 🙂 Przygotujemy plan działania i określimy pierwszy krok w kierunku Twoich zmian.
Sesja 6Podsumowanie i wnioski
Przeanalizujemy Twoją metamorfozę. Zrobimy bilans zmian i skupimy się na obszarach, które potrzebują jeszcze doszlifowania.
39194516 - woman is writing in her notebook in the sunny morning.

Sesja 1Kim jestem?

W codziennym pośpiechu często zapominamy kim tak właściwie jesteśmy. Robimy wszystko z myślą o innych, a zupełnie zapominamy o własnych potrzebach.
Kiedy urodziło się moje dziecko byłam przeszczęśliwa. Z każdym dniem poświęcałam się bardziej i bardziej: dla dobra maleństwa, męża i czystego mieszkania. Po zaledwie kilku miesiącach coś w środku mnie zaczęło się buntować. Zdałam sobie sprawę, że zapomniałam o swoich potrzebach i wartościach. A dla mnie rozwój osobisty i sport są kluczowymi wartościami, abym mogła być w pełni szczęśliwa. Przeorganizowałam więc swoje dni na nowo i dziś dbam o to, aby każdego dnia mieć chociaż 30 minut na ćwiczenia lub na naukę. Teraz wydaje mi się to oczywiste, ale jeszcze kilka miesięcy temu, gdybym nie postanowiła tego zmienić, moja frustracja narastałaby i z pewnością odbiłoby się to negatywnie na atmosferę w domu.
Aby być szczęśliwa sama ze sobą, a tym samym z ludźmi, którymi się otaczasz musisz zdefiniować siebie. Musisz wyznaczyć co jest dla Ciebie na prawdę ważne i starać się tego nie zaniedbywać. W tej sesji na tym się właśnie skupimy.
Posłużę się ćwiczeniami coachingowymi, które pozwolą Ci sprecyzować Ciebie i wyznaczyć Twoje wartości.

Sesja 2Nova Ja!

“Jeśli nie wiesz dokąd idziesz… pewnie tam nie dojdziesz“. Uwielbiam ten cytat, gdyż w samo sendo wyjaśnia sens wyznaczania celów. Faktem jest, ze jeśli nie wiesz czego właściwie pragniesz, to dryfujesz we własnym życiu, A kiedy dryfujesz, nie masz nad nim kontroli. Jeśli Ty jej nie masz, to niestety ktoś inny ją ma.
Podejrzewam, że myślisz teraz, “jasne, przecież i tak nic od nas nie zależy. Nawet nie jestem w stanie przewidzieć co wydarzy się jutro”.
Jeśli tak, to dlaczego, czasami z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem planujesz swoje wakacje?
Prawdopodobnie dlatego, że nie chcesz niespodzianek. Chcesz sama zdecydować, gdzie pojedziesz. Chcesz wybrać nocleg, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom, a nie zadowolić się tym, który tylko będzie dostępny. Gdy masz też realną wizję Twojego urlopu (wakacje opłacone, urlop klepnięty przez szefa) masz również większą motywację do pracy, bo wiesz, że czeka Cię nagroda. Jeśli więc jest tyle korzyści z planowania, dlaczego więcej czasu poświęcamy na planowanie swoich wakacji niż własnego życia…
Aby być najlepszą wersją samej siebie, musisz wiedzieć co właściwie to dla Ciebie znaczy i zaczęć planować – siebie i swoje życie. W tej sesji skupimy się więc na określeniu Ciebie idealnej, takiej, jaką chciałabyś się stać.
https://www.joannamarszalsestak.com/wp-content/uploads/2018/01/img-rising-hands.jpg
Love Yourself Be You Self Esteem Confidence Encourage Concept

Sesja 3Pokochaj siebie

Czy wyobrażasz sobie spędzać 24 godziny na dobę z kimś kogo nie lubisz? Albo z osobą, która bardzo często narzeka jaka jest beznadziejna i wiecznie z siebie niezadowolona?
Na (nie)szczęście jest taka jedna jedyna osoba, z którą spędzamy każdy dzień przez całe nasze życie. Tą osobą jesteśmy MY SAME.
Dlaczego więc tak często siebie nie doceniamy? Dlaczego wmawiamy sobie, że nie jesteśmy dość dobre lub mówimy o sobie negatywnie? W rezultacie tracimy wiarę w siebie, nie ufamy sobie, a każde potknięcie bierzemy bardzo emocjonalnie, albo wręcz boimy się spróbować czegoś nowego. Faktem jest, że tak jak traktujesz siebie, tak samo jesteś traktowana i postrzegana przez inne osoby.
W tej sesji zadbamy więc, abyś zmieniła nastawienie do siebie samej. Postaram przekonać Cię, abyś pokochała się miłością bezwarunkową. Skupimy się wyłącznie na Twoich mocnych stronach. A to da Ci motywację i powera do realizacji Twoich marzeń.

Sesja 4Moc pozytywizmu

Chyba wszystkie bez wyjątku lubimy otaczać się pozytywnymi ludźmi. Osoby takie dodają nam energii, motywują nas do działania i zwyczajnie ładują nasze baterie. Niestety bardzo często my same zapominamy o mocy pozytywnego nastawienia do życia. Łatwiej jest narzekać i za niepowodzenia obwiniać wszystkich dookoła. Tłumaczymy sobie, że nasze negatywne nastawienie jest wynikiem tego, że tyle razy już czegoś próbowałyśmy i za każdy razem coś nie poszło tak jak sobie tego życzyłyśmy. Ta tendencja jest szczególnie zauważalna w sytuacji, gdy szukasz nowej pracy lub gdy jesteś singielką i szukasz nowego partnera. Na początku podchodzisz do całego procesu z optymizmem. Z nadzieją idziesz na pierwszą rozmowę kwalifikacyjną lub randkę i jeśli się nie powiedzie, najnormalniej w świecie próbujesz ponownie. Aplikujesz na nowe stanowisko i ponownie przeszukujesz portal randkowy. Kiedy za drugim razem się nie powiedzie, część z nas powie sobie, że do 3 razy sztuka. Jednak gdy już za 3 razem się nie uda, wówczas tracisz nadzieję i powtarzasz sobie“wiedziałam, mi nigdy się nie udaje”.
Problem polega w tym, że pozytywne myślenie to nie oczekiwanie od życia, że wszystko nam się uda. Pozytywne myślenie to umiejętność wyciągania wniosków z każdej sytuacji, nawet tej trudnej, i obrócenie tej lekcji na naszą korzyść.
W sesji numer 4 popracujemy więc nad Twoim pozytywnym nastawieniem do życia. Sprawdzimy jak reagujesz na niepowodzenia, co powstrzymuje Cie przed byciem tym kim chcesz oraz poruszymy zagadnienie wdzięczności.
63566257 - positive thinking happiness lifestyle concept
https://www.joannamarszalsestak.com/wp-content/uploads/2018/01/img-blog-post-06.jpg

Sesja 5Słowa w czyny

Ile razy postanowiłaś, że od poniedziałku nie jesz słodyczy, a już w środę zjadłaś sernik, bo ktoś akurat świętował urodziny w pracy i aż grzech było nie spróbować. Ile razy zdarzyło Ci się oznajmić światu, że zaczynasz biegać, ale pech sprawił, że cały tydzień padało, więc Twój plan nie miał nawet jednego dnia realizacji. Niestety, kiedy taka sytuacja się powtarza, nawet my same przestajemy traktować siebie i swoje postanowienia poważnie. Przecież nic strasznego się nie stanie, jeśli kolejny raz nie zrobię tego, co postanowiłam. Aby wziąć życie w swoje ręce musisz nauczyć się brać odpowiedzialność za swoje słowa. W tej sesji skupimy się więc nie tylko na Twoich postanowieniach, ale przede wszystkim na działaniu. Nakreślimy realny plan działania i postaramy zmotywować Cię do podjęcia działań natychmiast.

Sesja 6Podsumowanie i wnioski

Bardzo często, kiedy coś osiągniemy co wymagało od nas dużo wysiłku i poświęcenia, po pewnym czasie totalnie zapominamy ile pracy w to włożyłyśmy i mamy wrażenie, że w sumie to nic takiego nie dokonałyśmy. Jeśli urodziłaś dziecko, to być może wiesz o czym mówię.
W tej sesji zrobimy więc bilans tego co wydarzyło się przez ostatnie 3 miesiące Twojej pracy nad sobą, abyś mogła docenić rezultaty. Podzielisz się również ze mną Twoimi wrażeniami oraz wskażesz obszary, które być może potrzebują dodatkowej pracy. Pomoże Ci to skupić się na rzeczach najistotniejszych wtedy, kiedy nie będziemy się już spotykać na naszych codwutygodniowych sesjach.
Beautiful young woman relaxing on the sofa at home, watching tv and enjoying coffee

“Kiedy odpuszczę to kim jestem, stanę się tym, kim mogę być“

Laozi, chiński filozof

Szczegóły programu:

Koszt pakietu NovaJa 799PLN.
Sesje odbywają się przez Skype lub WhatsApp.
Całość programu trwa 3 miesiące, sesje odbywają się w odstępach dwutygodniowych.
Uczestniczka programu otrzymuje zeszyt ćwiczeń w wersji pdf
https://www.joannamarszalsestak.com/wp-content/uploads/2018/10/4a-1.jpg
https://www.joannamarszalsestak.com/wp-content/uploads/2018/09/Novaja-logo-w.png

Zajrzyj też na…

Copyright by NOVAJA.PL / realizacja ADNINJA.PL